Evde Sinema Odası Akustik Ses Yalıtımı

Evde Sinema Odası Akustik Ses Yalıtımı

Yayınlanan Aksa Fabric Panels®

Home Cinema Akustik Ses Yalıtımı

Onlarca yıldır sinema keyfini yaşamak için bilet kuyruğunda beklemek, seans saatleri beklemek başkalarının film izlerken ki konuşmalarına şahit olmak gerekiyordu. Ancak artık sinema keyfini yaşamak için bunlara katlanmanıza gerek kalmadı.

Müşterimiz kendi zevkine uygun tasarladığı evde sinema odası projesi için kullanılması gereken akustik ses yalıtım perdesi ve akustik kumaş kaplı paneller için Aksa Acoustic’i tercih etti.

Evde Sinema Odası Detayları

Evde sinema odası projemizden bahsetmeden önce bildirmek isteriz ki; sinemaya gitmek genellikle ‘sürükleyici’ bir deneyim olarak tanımlanır, sanki filmde oradaymışsınız gibi, tamamen dahilsiniz. Bunun nedeni, ticari sinemaların dinleyiciyi çevreleyen, her biri diyalog, film müziği ve ortam gürültüsü gibi farklı bir ses türünden sorumlu hoparlörlerle inşa edilmiş olmasıdır.

İnsan kulağının bu ses kaynaklarını tanıma ve ayrıntılı bir ses ortamı yaratma yeteneği , sinemaya gitmeyi bu kadar harika yapan şeyin bir parçasıdır.

Bilgi

YER : İstanbul

TARİH : 07.02.2022

YAPILAN HİZMET : Aksa Fabric Panels® Üretimi Montajı ve  Tasarımı

KULLANILAN MALZEMELER : Aksa Fabric Panels® – Akustik Kumaş Kaplı Duvar PaneliAkustik Kumaş Kaplı Yüzer Tavan Paneli – Akustik Ses Yalıtım Perdesi