Karayolları Genel Müdürlüğü – Konferans Salonu Akustik Ses Yalıtımı

Karayolları Genel Müdürlüğü – Konferans Salonu Akustik Ses Yalıtımı

Yayınlanan Aksa Fabric Panels®Aksa Wood Panels®

Karayolları Genel Müdürlüğü Konferans Salonu Proje Görselleri

Duvarlar için ses absorpsiyonlu akustik ürünler kurmak, konferans odanızın akustiğini anında değiştirebilir. Bu yumuşak, akustik olarak emici yüzeyler, konferans odanızda sıçrama şansı olmadan önce sesi emmeye yardımcı olur. Duvarları tedavi ederken, vokal sesi etkili bir şekilde emmek için panelleri yüz seviyesine yakın yerleştirmek iyi bir fikirdir. En iyi sonuçları elde etmek için, ses emilimi işleme seçeneklerimizi kullanarak duvarların kabaca %15’ini kaplayarak başlayın ve buradan gerektiği kadar ilerleyin.

Karayolları Genel Müdürlüğü konferans salonu için duvarlarda kumaş kaplı akustik panel, yansıtıcı ve yutucu ahşap panel kullanıp zeminde akustik karo halı tercih edilerek tüm yankı problemini ortadan kaldırdık.

Konferans Salonu Akustik Ses Yalıtımı Detayları

Karayolları genel müdürlüğü konferans salonunda yaptığımız akustik ses yalıtımı çalışması ile ilgili detayları paylaşmadan önce neden bu işe önem verdiğimizi paylaşmak isteriz. Konferans odaları, çoğu ofis ortamının çok önemli bir parçasıdır. İster bir ekiple toplantı yapıyor olun ister konferans görüşmeleri yapıyor olun, akustik, konferans odalarının önemli bir yönüdür. Zayıf konferans odası akustiği, verimsiz iletişime, boşa giden toplantılara ve sinir bozucu konferans görüşmelerine yol açabilir. Konferans odaları düz duvarlar ve büyük, sert konferans masaları içerir. Bu sert yüzeyler sesi yansıtarak yankı ve yankı oluşturur ve ses kalitesi ve netliği ile ilgili sorunlara yol açar. Konferans odanıza akustik absorpsiyon eklemek, alanınızda sıçrayan ses miktarını sınırlamaya yardımcı olacaktır.

Bilgi

FİRMA ADI : Karayolları Genel Müdürlüğü

YER : Ankara

TARİH : 07.06.2021

YAPILAN HİZMET : Üretim Montaj Tasarım

KULLANILAN MALZEMELER : Aksa Fabric Panels® – Akustik Kumaş Kaplı Duvar Paneli | Aksa Wood Panels® Delikli ve Derzli Yutucu Akustik Ahşap Panel