Tc İzmir Kalkınma Ajansı – Akustik Ofis Kabini | Türkiye

Tc İzmir Kalkınma Ajansı – Akustik Ofis Kabini | Türkiye

Yayınlanan Aksa Pods®

TC İzmir Kalkınma Ajansı – Akustik Ofis Kabini Proje Görselleri

Akustik ofis kabini amacı mahremiyeti artırmak, sessiz odaklanmayı iyileştirmek ve mevcut çalışma ortamının bölme olmadan en iyi şekilde destekleyemeyeceği şekilde çalışmak için bir yer sunmak. Bu nedenle, büyük bir kullanıcı grubunun ihtiyaçlarını karşılamak için tek bir akustik ofis kabini nadiren yeterlidir.

Ancak, bölmenin boyutu tek başına çalışmanın yanı sıra çiftler halinde çalışma, uzak toplantılar veya konferanslar gibi olanaklar sağlıyorsa, aynı alan çok farklı ihtiyaçları bile karşılayabilir. Bölmenin çalışma ortamındaki yerleşimi de satın alma öncesinde düşünülmelidir. Örneğin, cam duvarların yerleşimi ve kapı teslimi, en iyi durumda, konuma uyacak şekilde optimize edilebilir. Bu hususları dikkate almak, bölmenin kullanımını olabildiğince kolaylaştırır ve çalışma ortamına sorunsuz bir şekilde karışmasını sağlar.

Detayları

TC İzmir Kalkınma Ajansı – Aksa Pods ® Akustik Ofis Kabinlerini ofislerinde Aksa Pods® seçiminde en önemli aşama, mekanın kullanım amacının net bir şekilde belirlenmesidir. Bölmenin ihtiyaçlarını karşıladığından ve böylece işte başarılı olmak için koşulların iyileştirilmesine yardımcı olduğundan emin olmak için alanların kullanıcılarına doğrudan çalışma ortamıyla ilgili zorluklar hakkında soru sorulmalıdır.

Bilgi

FİRMA ADI : Tc İzmir Kalkınma Ajansı

YER : Türkiye

TARİH : 07.06.2021

YAPILAN HİZMET : Aksa Pods® Üretim Montaj Tasarım

KULLANILAN MALZEMELER : Aksa Pods® – Akustik Telefon Görüşme KabiniAkustik  Toplantı Kabini