Akustik Ofis Düzenleme 3D Kumaş Kaplı Panel

Ürdün – Akustik Ofis Düzenleme 3D Kumaş Kaplı Panel

Yayınlanan Aksa Fabric Panels®

Akustik Ofis Düzenleme | 3D Kumaş Kaplı Panel Proje Görselleri

Ofis ortamında çalışmanın zorlukları çoktur ve aşırı gürültü bunlardan biri olmamalıdır. Ofis ortamı akustiğini iyileştirmek için çok sayıda ofis gürültüsü azaltma çözümümüz var bunun için ortamı nasıl sessiz tutacağını bilen uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Bir ofis alanının ses yalıtımına yönelik ürünlerimiz çok çeşitlidir. Geleneksel veya standart akustik panellerden her türlü ihtiyacı karşılamak ve neredeyse her dekora uyacak şekilde özel olarak tasarlanmış üst düzey ürünlere kadar her şeyi içerir. Ses emici duvar panellerimiz, kapı contalarımız ve tavan döşemelerimiz piyasadaki en iyi ses yalıtımını sunar. Birçok yüzey seçeneği ile bu ürünler, tasarımcı görünümünü olağanüstü akustik niteliklerle birleştirir. A Sınıfı yangın derecesi, tüm ürünlerimize yüksek düzeyde güvenlik katar.

Detayları

Firmamız yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da geniş referanslara sahiptir. Her zaman müşterinin isteğini daha doğru tespit etmek ve en uygun malzemeyi önermek için çalışıyoruz. Ürdün’den bizlere ulaşan müşterimiz için mekanın renk kombinasyonuna uyum sağlayacak renklerde 3d kumaş kaplı akustik duvar paneli tercih ettik. Bu sayede gözü yormayan gürültü kirliliğinden uzak bir mekan elde ettik.

Bilgi

FİRMA ADI :

YER : ÜRDÜN

TARİH : 15.01.2022

YAPILAN HİZMET : Aksa Fabric Panels® Üretim ve Tasarımı

KULLANILAN MALZEMELER : Aksa Fabric Panels® – 3D Akustik Kumaş Kaplı Panel