Aksa Booth®

Aksa Booth®

Ses Emici Dekoratif Akustik Ofis Modülleri

Tasarımcılar neden Aksa Booth’u tercih ediyor ?

İşletmeler ve çalışanlar koronavirüs sonrası yeni ofis çalışma düzenlerine uyum sağlamak durumunda kaldılar. Bazı şirketler çalışanlarının büyük kısmını evde tutabilmenin planlarını yaparken, bazıları da ofis ortamlarını yeniden düzenleyerek salgının işyerlerinde yayılmasını engellemeye uğraşacaklar.

Her ne kadar işleri dijital ağırlıklı olan şirketler uzaktan çalışma modeline devam edebilse bile, fiziksel ortamlara bağımlı kurumlar için Aksa Booth®,  Aksa Pods®,  Aksa Fabric Pods® ve Aksa Cabins® gibi ürünler tam biçilmiş kaftan.

Ses Emici

Akustik ofis mobilyalarımız hacim ve ofis akustiği gibi ses yalıtımının önemli olduğu mekanlar için son derece özel olarak tasarlanmaktadır. Yüzeyindeki akustik kumaşlar ve mobilyaların imalarında kullanılan süngerler sesi hapsetmesi için seçilmiştir.

Sürdürülebilir

Akustik ofis modülleri tıpkı mobilyalar gibi ister koltuk ister toplantı kapsülü olsun her ürünümüz kullanılan ham maddelerin yüksek kaliteli olması sebebi ile usta ellerden geçirilerek kullanıma hazır hale getirilir.

İşlevsel ve Alev Almaz

Aksa Booth® akustik kapsüller yüzeyi akustik ses emici yanmaya karşı dirençli ses yalıtım kumaşı ile kaplanır. Kumaşlar mobilya imalatına da uygundur. Akustik mobilyaların kullanım alanına ve ses izolasyon değerine göre iç malzemeleri farklılık gösterebilir.

Özelleştirilebilir

Akustik projelendirme ve akustik tasarım uygulamaları yaptırmak istediğiniz noktada sizlerin yanınızdayız. Akustik pod üreticisi olduğumuz için imalatında istediğini her detayı ses yalıtım podlarına işleyip kullanımınıza hazır hale getiriyoruz.

Eğlenebileceğiniz, çalışabileceğiniz ve buluşabileceğiniz bir alan olarak tasarlanmış ofis bölmeleri

Proje ve Satış Destek Ekibimizle İletişime Geçebilirsiniz.
Eğer başka sorunuz varsa, lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.
Aksa Booth Akustik Ofis Bölmeleri

Akustik Kapsül

Mekan tasarımı yaparken çok fazla varyasyon var. Aksa Booth®’u birçok farklı malzeme, iç yüzey ve kanepe kumaşı ile sipariş verebilirsiniz. Aksa Booth®’unuzu özgürce tasarlamanız için birçok seçenek var. Bölmenin tasarlanan formu, iç mekanlara zenginlik katarken, açık ofisler ve halka açık ortamlarda yumuşak konfor ve korunaklı mahremiyet sağlar.

Aksa Booth® kompakt boyutlara sahip ancak düşünceli tasarımı size içeride ihtiyaç duyacağınız birçok imkanı sunuyor.

Akustik Ofis Mobilyaları

Aksa Booth® ofis telefon çalışma toplantı bölmeleri, ofislerin farklı noktalarındaki çalışma arkadaşlarını bir araya getirerek verimliliği artırır. Size ofis ortamında verimli çalışabileceğiniz ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz bir alan sağlar.

Aksa Calisma Modülleri Aksa Booth
Aksa Booth Akustik Ofis Bölmeleri

Küçük Ekipler İçin İdeal

Aksa Booth® akustik pod’ları, çalışma alanından uzaklaşmaya gerek kalmadan işbirliği yapmak için küçük ekipleri cezbeder. Aksa Booth® akustik pod’ları, gizlilik düzeyine bağlı olarak kapalı pod veya açık pod olarak mevcuttur.

Ofis bölmelerimiz ve mobilya sistemlerimiz, ofis alanlarının çoğunu, açık alanları bölme ve kapalı ya da kısmen kapalı odalar oluşturma imkanı sağlayarak genişletir ve tamamlar.

Her akustik ofis kabini, ​​45 desibele kadar yalıtım sağlayabilen, tasarımına göre tavanı, duvarları ve zemini kaplayan, akustik ses emici bir kumaşla döşenmiştir.

Aksa Booth® ile Sessizliğe Kavuşun..

Çalışırken çevredeki sesler sizi çok mu rahatsız ediyor ?

Akustik ofis modüllerimizi sizler sesten rahatsız olmayın diye üretiyoruz ! Aksa Fabric akustik kumaşların ses emilimi sağlayan yapısı sayesinde çevredeki seslerin sizin kulağınıza ulaşmadan emilmesini sağlar. Açık ofisler, restoranlar ve diğer açık plan iç mekanlar için işlevsel bir akustik yalıtım sunar.

aksa booth ofis modülü

çevre güvenliği

Çevre Güvenliği

yüksek yangın direnci

Yüksek Yangın Direnci

yüksek buhar geçirgenliği

Yüksek Buhar Direnci

yüksek termal enerji depolama kapasitesi

Yüksek Termal Enerji Depolama Kapasitesi

yüksek ses azalatma kapasitesi

Yüksek Ses Azaltma Kapasitesi

Aksa Booth® Neleri İçerir ?

Doğal Işık

Akustik podunuzda çalışmalarınızı yürütürken sohbet ederken kitap okurken veya video izlerken aydınlıkta kalmanız için günlük kullanıma uygun aydınlatma sistemi kullanıyoruz.

Elektrik Sistemi

Bilgisayarınızı veya telefonunuzu şarj edebileceğiniz priz, usb girişleri, internet bağlantısı ve hızlı şarj

Geniş Masa

Rahat kullanım sağlanabilmesi için akustik kapsül boyutuna ve kullanıma uygun masa seçimi yapılıyor

Havalandırma

Ayarlanabilir dahili fan, sıcaklığı doğru bir şekilde korur (dakika başına 65 kübik feet havayı taşıyabilir).

Yumuşak Paneller

İnanılmaz akustiği ve ses emilimi ile sorunsuz iletişim, ileri seviye ve konfora sahip ekipmanlar

İsteğe Bağlı Olarak;

Online görüşme yapmak veya dizi izlemek gibi gereksinimleri karşılamak için televizyon monte edilebilir.

Akustik Keçe Renk Kartelası

Renk kartelamızdaki modeller üzerinden siparişinizin akustik kumaş kaplama kodunu seçebilirsiniz.

Proje ve Satış Destek Ekibimizle İletişime Geçebilirsiniz.
Eğer başka sorunuz varsa, lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter'a basın

Alışveriş Sepeti