Kurumsal

2009
Sultanbeyli - Keskinler Yapı
keskinler akustik ses yalıtımı

Aksa Akustik, bilinen eski ismi "Keskinler Yapı" olarak sektördeki ticaret hayatına 2009 tarihinde başlamıştır. Firmamız sektörel deneyimlerini ve tecrübelerini bu isimle birlikte kazanmış ve tanınmıştır. O dönemlerde dekorasyon, restorasyon gibi iç mekan tasarımları ve ince inşaat işlerinde hizmet sunmasına rağmen taşeron olarak Akustik sektöründeki işleri üstleniyor ve tamamlıyordu.

2013
Beykoz
aksa akustik beykoz kavacık

Firmamız üretim kapasitesini ve çalışan sayısını büyütmesiyle bulunduğu ofisten ayrılarak Beykoz’a taşınma kararı almıştır. Yeni adresimize geçişimiz ile beraber firmamızda isim değişikliği yapılarak sektörel hayatına yeni ismi “Aksa Akustik” olarak devam etmiştir.

2016
Ümraniye
aksa akustik ümraniye mevdudi sokak

Alanında başarılı projelere imza atarak Aksa Akustik markasının iç pazarda büyümesiyle firmamız Bayileşme sürecine girmeye karar vermiştir. İzmir – Ankara – Samsun gibi bölgelerine bayilikler dağıtılmıştır. İş kapasitemizin artmasıyla yeni büyük depoya geçiş yapıldı. Avrupa menşeili ürünler ithal edildi ve sünger, ahşap, ses yalıtım kapıları, ses yalıtım panelleri gibi malzemelerin üretimlerine başlandı. Üretimde boyama ve modelleme işlemleri devreye sokuldu.

2019
Şerifali, Ümraniye
aksa akustik ümraniye şerifali

2019 yılı itibariyle yurt dışı pazarında ihracatımızın artmasını göz önünde bulundururak isim hakkımız “Aksa Acoustic” olarak değiştirilmiştir. Bu dönemde yeni koleksiyonlarımız olan “Aksa Felt Panels®, Aksa Wood Panels®, Aksa Fabric Panels®, Aksa Pods®, Aksa Foam Panels®, Aksa WoodWool®” piyasaya sürülmüştür.

2021
Başiskele, Kocaeli
aksa acoustic kocaeli başiskele kurumsal

2021 yılının sonlarına doğru Kocaeli Başiskele bölgesinde makineleşme ve üretim alanına yatırımlar ayrılarak fabrikamız kuruldu. Çıkartılan koleksiyonlarımızın üretim çalışmaları yeni fabrikamız üzerinden gerçekleştirilmeye devam etmektedir.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Vizyonumuz

Aksa Acoustic, iç ve dış mekanlarda akustik çözümler sunmayı amaçlayan, altına imzasını bıraktığı tüm projelere değer katan, kalitesinden ödün vermeden sektörüne öncülük etmeyi ilke edinmiş güçlü bir vizyonla ilerlemektedir.

Firmamız akustik mühendislerimizin yapmakta olduğu Ar-Ge çalışmaları ile ses yalıtım sektörüne inovasyon kazandırıyor, Cam Yünü Kumaş Panel, Akustik Ofis Stüdyo Çalışma Kabinleri, Polyester Keçe Panel ve 3D Boyutlu tasarlanmış panelleri üretim yelpazemize eklemekten gurur duyuyoruz! %100 Müşteri Memnuniyetini ilkemiz edinerek imza attığımız her projede kalitemizden ödün vermeden daima en iyisini hedeflemekteyiz. Türkiye, Avrupa, Asya ve Afrika’dan sonra Tüm Dünya’ya ihracat yapmak amacıyla hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Misyonumuz

Öncelikle temel prensibimiz üstlendiğimiz tüm projelerimizde markamızın değerini yukarıya taşıyacak işler ortaya koymak. İş ahlakımızdan asla ödün vermeden içinde bulunduğumuz tüm projelere değer yaratan bir şirket olmayı hedeflemekteyiz. Şirket olarak standardın üzerinde performans sağlayarak müşterilerimizin memnun kalmasını amaçlamaktayız.

Markalarımız