Aksa Pods®

Aksa Pods®

Akustik Çalışma Alanları

İşyerlerindeki gürültü düzeyi, çalışanların verimliliğini ve konforunu olumsuz etkileyebilir.  Aksa Pods® akustik kabinleri ofislerde çalışma, toplantı ve telefon görüşme kabinleri olarak kullanılabilmektedir. Bu kabinler, içlerindeki ses yalıtım özellikleri sayesinde, dışarıdaki gürültüyü engelleyerek çalışanların sessiz bir ortamda çalışmasına olanak sağlar. Ayrıca, bu kabinler isteğe göre kişiselleştirilebilir, örneğin şirket logosu veya marka renkleriyle özelleştirilebilir.

Aksa Pods® akustik kabinlerimiz modüler yapıya sahiptir ve kolayca taşınabilir veya değiştirilebilirler. Bu özellikleri sayesinde, işyerindeki mekân ihtiyacına göre kolayca yerleştirilebilirler. Kabinlerimizin tasarımları da modern ve estetiktir, bu nedenle ofislerde hem pratik hem de görsel olarak çekici bir seçenek sunarlar. 

Ses Dengesi

Tasarım sürecimizde, ideal akustik değerleri elde etmek için yüksek ses yalıtım performansı sağlayan akustik simülasyon yazılımlarını kullanıyoruz.

Aydınlatma

4000 K gün ışığı renk sıcaklığı LED aydınlatma sistemi (150 LX) ile donatılmış olup, normal faaliyetlerin ihtiyaçlarını karşılayacaktır.

Havalandırma

Tasarım sürecimizde, ideal akustik değerleri elde etmek için yüksek ses yalıtım performansı sağlayan akustik simülasyon yazılımlarını kullanıyoruz.

Enerji

Standımız, genel ekipman gereksinimlerine uygun, 12 V-USB güç kaynağı ve 100-220V/50HZ için derecelendirilmiş güç ile donatılmıştır.

Daha verimli ve daha mutlu çalışma alanları sağlayan ses geçirmez ofis bölmeleri

aksa pods

Proje ve Satış Destek Ekibimizle İletişime Geçebilirsiniz.
Eğer başka sorunuz varsa, lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.
Aksa Pods Akustik Ofis Kabinler

Aksa Pods® Nedir?

Aksa Pods®, ses yalıtımlı ses geçirmez özel mekanların geliştirilmesinde ve üretilmesinde kullanılan Aksa Acoustic üretimi ürünlerdir. Piyasadaki diğer ofis kabini satıcılarından farklı olarak 1. kalite ve özenli el işçiliği ile sizlere sunmaktayız

Bir kabinden daha fazlası

Sessiz çalışma alanları

akustik ofis mobilyaları
akustik ofis koltuğu
akustik ofis mobilyası

Küçük
Dokunuşlar

Standartlarımız dışında farklı seçenekleri de müşterilerimize sunuyoruz. İç ve dış kaplama rengi, içerisinde kullanılan ofis mobilyaları, zemin kaplaması, ışıklandırma sistemi, kapı kolu modelleri, televizyon kurulumu gibi pek çok seçenek de Aksa Pods® ürünlerimizde mevcuttur.

Aksa Pods® Modelleri

1. Akustik Telefon Görüşme Kabini

Bir ofis telefon kabini, açık plan veya aktivite tabanlı bir ofis ortamında telefon görüşmelerini kesinti olmadan yapmak için gizlilik sunar. Ofis telefon kabinin malzemeleri ve tasarımı çok etkili bir ses ortamı sağlar.

Kabine Dahil Özellikler

2. Akustik Görüşme Kabini

Mükemmel ses yalıtımı sayesinde kabin, bir iş alanının hemen yanına yerleştirilebilir. İç kısımdaki akustik keçe ve geri dönüştürülmüş kauçuk elyaftan yapılmış akustik levha sesi emerek alanı yankısız hale getirir.

Kabine Dahil Özellikler

3. Akustik Çalışma Kabini

Akustik ofis çalışma kabini modellerimizde kendinize ait bir alan oluşturabilir çevredeki gürültü kirliliğinden kurtulabilirsiniz. Ayrıca elektrik prizi sayesinde laptop veya telefon kullanarak şarj etme imkanı bulunup uzun süreli kullanabilirsiniz.

Kabine Dahil Özellikler

4. Akustik Toplantı Kabini

Akustik toplantı kabinleri, açık ofisler gibi gürültülü çalışma ortamları için yenilikçi bir çözümdür. Bu ürün özelleştirilebilir oturma ve masaları, led aydınlatmaları ve prizleri ile üst düzey konfor sağlar.

Kabine Dahil Özellikler

Uygulama Görselleri

Aksa Pods® Uygulama Görselleri

Aksa Pods Akustik Ofis Kabinler