Aksa Slat Felt®

Aksa Slat Felt® Ahşap Çıtalı Akustik Paneller

Tamamen sürdürülebilir ve geri dönüşümlü el yapımı malzemeden üretilen Aksa Slat Felt® Ahşap Çıtalı Keçe Paneller, hem duvar dekorasyonu hem de ortam akustiği için oldukça şık bir tercih oluşturuyor. 

Proje ve Satış Destek Ekibimizle İletişime Geçebilirsiniz.
Eğer başka sorunuz varsa, lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.
Aksa slat felt Ahşap Çıtalı Keçe Panel

Aksa Slat Felt®

Ahşap çıtalı keçe paneller sesin bir kısmını yayar ve yeterli ses enerjisi sağlar.

%100 geri dönüştürülmüş çevre dostu keçe malzemelerle desteklendi.

Ofislerde veya evlerinizde duvar dekorasyonu için harika bir seçim

Orta ve yüksek frekanslı seslerde sağlam akustik performans

Farklı boyut seçeneklerine göre tasarlanabilir

Aksa Slat Felt Panel ahşap çıtalı keçe panel

Aktif Ses Absorbesi İçin Mükemmel Çözüm.

Otantik Ahşap Görünümü

Ahşap çıtalı keçe panel Aksa Slat Felt®, akustik gücünün yanı sıra, zamanın ve doğanın verebileceği en hakiki malzeme olan ahşap ile size güzelliği ve zarafeti sunar.

Türkiye’nin İlk Akustik Duvar Profili Aksa Acoustic’te.
Evinizde akustik sorunu yaşıyor, gürültü kirliliğinden rahatsız oluyorsanız ahşap çıtalı akustik keçe duvar panelleri tam size göre. Kolay montaj özelliği ile kendiniz ölçüp, kesip, uygulayabilecek yaşam alanlarınızda yeni bir atmosfere sahip olacaksınız.

Odanızda ses problemleri mi yaşıyorsunuz? Akustik ahşap çıtalı keçe paneller – Aksa Slat Felt® ses sönümleyicidir ve duvara veya tavana monte edildiğinde ses dalgalarını emerek yankılanmayı ortadan kaldırır. Panellerin arkasına keçe yünü taktığımızda panellerimiz A Sınıfı bir dereceye ulaşmaktadır.

Çevreye zarar vermeden üretmeye özen gösteriyoruz. Bu nedenle akustik keçemiz geri dönüştürülen malzemeden üretilir. Kullandığımız tüm ahşaplar sürdürülebilir ormancılıktan elde edilmiştir.

Ortamınızda nostaljik bir görünüm elde etmek için  Ahşap çıtalı polyester keçe panellerimizi duvarlarınızda kullanabilirsiniz. Ürünlerimizi satın aldığınızda, önemli ölçüde geliştirilmiş bir akustik elde edeceksiniz. Ses dalgaları akustik keçe tarafından emilerek ortamınızdaki gürültüyü ortadan kaldıracaktır. Bu şekilde, yankıdan ve rahatsız edici seslerden kurtulacaksınız.

Hem Zarif, Hem Kullanışlı

Ahşap çıta yüzeyli akustik keçe panel, iç mekanın ses kalitesini yüksek düzeyde iyileştirip zariflik hissiyatını da beraberinde yaşatır. Aksa Slat Felt® panellerin, kurulumdaki kolaylığı sayesinde hem duvarlarda hem de tavanlarda kullanılabilir ve bu, renk yelpazesi ile birleştiğinde çok sayıda olanak yaratır.

Kullanışlı Özellikler:

İç mekanın ses kalitesini iyileştirir.
Geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir ve montajı kolaydır.
Zarif ve estetik gözükmesinden dolayı en beğenilen ürünler arasındadır.

Akustik Keçe çıtalı aksa slat felt akustik panel

Aksa Slat Felt® ile Basit ve Pratik Kurulum

Paneller sizlere bir çıta ve yumuşak keçe ile güvenli şekilde kuruluma hazır olarak gönderilir. Ek yardım gerekmeden kurulum görüntülerimizi izleyerek ürünün montajını gerçekleştirebilirsiniz.

Aksa Slat Felt® Akustiğe Yön Veriyor

Gürültünün ortamınızda durmasına izin vermeyin!

Akustik sorunlarla dolu bir ortamda yaşamak kimse istemez, bunun ne kadar yorucu olabileceğini sizde farkındasınız. İkili görüşmelerde veya sohbet esnasında sesleri duymakta zorlanıyor musunuz? İyi bir ses ortamı hem sağlık için hem de doğru iletişim kurmak için önem arz etmektedir. Dekoratif Aksa Slat Felt® akustik çıtalı keçe paneller ile ailenize ve misafirlerinize konforlu bir akustik ortam yaşatabilirsiniz, çünkü sağlıklı bir ortam daha mutlu bir insan yapar!