Aksa Studio Desk®

Aksa Studio Desk®

En İyi Müzik Prodüksiyon Masaları

Hiçbir zaman standart prodüksiyon masası üretmek istemedik. Bu yüzden bir sanat eseri üretiyoruz. Müzik prodüksiyon odalarınız her ne kadar iş akışınıza göre tasarlanmış ve üretilmişse stüdyo masanızda özel olarak üretilmelidir. Aksa Studio Desk® en ince ayrıntısına kadar özenle hazırlandı. Akustik stüdyo masalarımızı incelediğinizde her düzeyde farkı bulacaksınız.

Müzisyenlerle birlikte özenle tasarlanan müzik stüdyo prodüksiyon masalarımızın biriyle tüm potansiyelinizi ortaya çıkarın.

aksa studio desk
Zanaatkarlık, Gelişmişlik, Yenilik ve Mükemmellik dünyamıza hoş geldiniz.

Aksa Studio Desk® Modelleri

akustik pro aksa studio desk

Pro Aksa Studio Desk®

akustik standart aksa studio desk

Standart Aksa Studio Desk®

akustik standart aksa studio desk

Home Aksa Studio Desk®

klavye masası aksa studio desk

Klavye Sehpaları

aksa studio desk Kullanım Alanları

Stüdyo Reji Odası

stüdyo reji odası ses yalıtımı

Ses Kayıt Odası

dublaj odası ses izolasyonu

Prodüksiyon Odası

ses kayıt odası ses yalıtımı malzemeleri

Piyano Odası

piyano odası ses yalıtımı malzemeleri

Müzik Odası

müzik odası enstrümanları

TV Reji Stüdyo Odası

reji odası akustik ses yalıtımı masası

Seslendirme Odası

seslendirme odası ses yalıtım malzemeleri

Enstrüman Odası

enstrüman odası ses yalıtımı malzemeleri

Tüm Aksa Studio Desk® ahşap stüdyo masası modellerimiz profesyoneller tarafından her detay düşünülerek tasarlanmıştır. Yapısı, saatlerce çalışmaya imkan sağlayacak konfordadır. İhtiyacınız olan her şey elinizin altında olacak! Gizli depolama rafı, malzeme saklamanızı kolaylaştıracak, yerdeki kablo bağlantı karışıklığına ve masaüstü sabit disk gürültüsüne son verecek, böylece dağınık bir masada çalışmaktansa, ses kirliliği olmayan, düzenli bir alanda ilham perinizle baş başa kalacaksınız.

Aksa Studio Screen

Stüdyo Çalışma Masası

 1. Malzeme: MDF
 2. 2 x 2U raf alanı
 3. Geri çekilebilir klavye rafı (61 klavyeye kadar)
 4. Masanın altında kablo yönetimi
 5. 4 mm temperli camlı masa tablası
 6. 38 mm MDF’den yapılmış ayaklar
 7. Mat lake klavye ve 25 mm MDF’lik Raf alanı
 8. Ayarlanabilir ayak
 9. Maks. Klavye boyutu (G x T x Y): 1070 x 350 x 103 mm
 10. Masanın boyutları (G x Y x D): 1646 x 905 x 817 mm
 11. Renk: Tamamen Beyaz / Siyah / Ahşap Renk ve Modelleri
stüdyo masası fiyatları
kaliteli işçilik

Masalarımız, tüm ekipmanlarınızın üstesinden gelmek için uzun süreli dayanıklılık ve güvenilirlik için el yapımıdır. Gelecek yıllar boyunca güveneceğiniz masalar sunuyoruz!

konfor

Rahatsızlığı en aza indirmek, güzel tasarımlı masalarımızdan elde ettiğiniz şeylerin listesinin başında yer alır ve uzun saatler ve gece geç saatlere kadar çalışmayı yönetmeyi kolaylaştırır.

elmas

Neden özel stüdyo ihtiyaçlarınıza uyum sağlamayan, seri üretim ortalama bir masa ile yetinelim? Alanınıza ve tarzınıza uyacak şekilde özel bir ahşap stüdyo masası yapacağız.

klavye

Tüm klavye modelleri için çözümler sağlama konusunda uzmanız. İstenen klavyeyle rahat bir pozisyonda çalışmanın çok önemli olduğunu anlıyoruz.

Proje ve Satış Destek Ekibimizle İletişime Geçebilirsiniz.
Eğer başka sorunuz varsa, lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

Aksa Studio Desk® Ahşap Stüdyo Masası Modelleri

Aksa Studio Screen

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, tüm ürünlerimiz sipariş üzerine üretilmektedir. Yani, sahip olduğunuz klavye modeli ne olursa olsun, ahşap stüdyo masası üzerinde klavye tepsisine tam olarak oturmasını sağlayacağız.

Aksa Studio Desk® ürünlerimizin teslim süresi yaklaşık 4-9 haftadır. Tüm ürünlerimiz siparişe göre yapılır ve özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanır. İşinde usta zanaatkarlarımız, isteklerinize göre tasarım ve üretim yapacaklar, süreç uzun gibi görünse de özel üretim için beklemeye değer bir süre, hem de sonuçtan memnun kalacağınıza eminiz!

Ahşap stüdyo masası için daha fazla raf alanı, özel tepsi boyutu, alanınıza sığacak özel ölçümler veya iş istasyonunuzu ihtiyaçlarınıza uygun hale getirmek için herhangi bir özel istek olsun, bunları karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız!

Müşteri hizmetleri ekibimizden biri genellikle 24-72 saat içinde yanıt verir. Genellikle e-postalara çok daha hızlı yanıt veririz, bu yüzden e-posta gönderin! E-postanız hafta sonu gönderildiyse, lütfen bir sonraki Pazartesi/Salı günü yanıt bekleyin.

Uygulama Görselleri

Aksa Studio Desk® Kullanılan Akustik Projeler 

Aksa Studio Screen